Facebook Arkadaş Kasma Yöntemi


Facebook’ta Arkadaş sayınız mı az ? Arkadaş sayınızın yükselmesini mi istiyorsunuz ? İşte tüm bu dertlerin dermanı bu yazıda…
©M.Serkan Turkel Blog 2012
Fake profil işi ile uğraşan kişiler iyi bilirler ki facebook üzerinde ki fake profillerde ki gerçek arkadaş sayısı önemlidir. Gerek reklam, gerek facebook sayfa oluşumları için 5.000 kişilik bir profil ortalama 25 30 TL gibi bir ücret yapar. Peki nedir bu Facebook Arkadaşlarının sırrı ?
Devamı Yazımızda ;
Bu olay tamamen Facebookta ki bir uygulama sayesinde gerçekleşmektedir. Facebook üzerinden girilen Online People uygulaması sayesinde, ortalama anlık olarak 150.000 Kişinin profil bilgilerine ulaşabilir, onlara hediye gönderebilir, hayranı olup onların sizleri eklemelerini sağlayabilirsiniz. İşte Burada bazı yöntemler ile sizlerin, kısa sürede oluşturduğunuz fake profiller veya kendi profillerinizin yüksek arkadaş oranına ulaşmasını sağlıyoruz.
Öncelikle ihtiyacımız olan programların en başında Mozilla Firefox gelmektedir. Mozilla firefoxu Buradan indirebilirsiniz.
Mozilla firefox’u indirip kurduktan sonra ise ; iMacros eklentisini firefox’a indirerek entegre ediyoruz. Ona da Buradan ulaşabilirsiniz.
Daha sonra kurduğumuz bu macronun Firefox sekmesinde sol tarafta bir bölüm olarak açılması için ; adres çubuğunun yanında ki iMacros butonuna tıklıyoruz ve sol tarafta açılan bölüm karşımıza geliyor. Bu bölüm sadece görmeniz içindi.
Şimdi ise Buradan Macromuzu indiriyoruz ve Belgeler > İmacros  > Macros’un içerisine atıyoruz bu dosyayı. ( Rar Password : “serkanturkel” {Tırnaklar yok ! } ) Attıktan sonra tekrar mozilla firefox’u kapatıp açıyoruz ve sol tarafta facebookmacro’nun çıktığını görüyoruz.
Daha sonra facebook’a gelerek giriş yapıyoruz ve online people uygulamasını açıyoruz. (NOT: Online People uygulamasının açılması için en az 5 Facebook arkadaşınızın olması gerekir, bu uygulamayı arkadaşınız olmadan açtıktan sonra 5 arkadaşı geçseniz bile 24 saat içinde girişinizi kabul etmeyecektir, buna dikkat edin ! ) İster Seçenek bölümünden erkek seçip, ara butonuna bastıktan sonra ki 500 Kişiye ekleme yapmasını ayarlayabilirsiniz, ister bayan, isterseniz hangi şehirler de bulunan kişilerin sizi eklemesini isteyeceğini ayarlayabilirsiniz.
Daha sonra ise, Facebook Macro seçeneğini seçip, alttaki Play Loop bölümüne 39999 yazdıktan sonra play loop demeniz gerekir, böylece sırasıyla 500 kişiye hiç durmadan hayran olma başlayacaktır.
Macronun çalışma mantığı, Sırayla seçtiğiniz kriterlerde ki kişilerin hayranı olmaktadır. Siz bir kişiye hayran olduğunuz da karşı taraf size arkadaşlık isteği yollayabilir, mesaj gönderebilir, profilinizi görebilir. İşte bundan sonra kişinin profil resminde ki çekiciliğine kalmıştır.
Dikkat edilmesi gereken bir husus ise, macro 500 Kişiye davet gönderdikten sonra bi süre donuyor, daha sonra ise mozilla firefox kapanıyor. Bunu engellemek için her 20 dakika da bir kontrollerde macroyu durdurup tekrar arama butonuna basıp yeni kişilerin gelmesini sağlayarak, playloop ile rahatça farklı kişilere hayran olma isteği gönderebilirsiniz.
©M.Serkan Turkel Blog 2012

Bu yazıyı beğendiğiniz mi? Paylaşın!


2 yorum: