VODAFONE (TELSIM) GIZLI NUMARA ENGELLEME


Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.Gizli numaralı çağrıları almamak için My Vodafone, IVR ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için:GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz..

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için:GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.

-"Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisini aktif hale getirmiş olsanız bile; analog santrallarden, PBX'lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir.

-Roaming'te "Vodafone Gizli Numaraya Kapalı" servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir.

Ücretlendirme:

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi, tüm Vodafone abonelerinin ücretsiz yararlandığı bir servistir.

Bu yazıyı beğendiğiniz mi? Paylaşın!


Yazar Hakkında

Serkan Türkel - Kişisel Bir Blog Sitesidir. Herkese merhabalar ben Serkan Türkel. Adana'da dogdum. İnternet dünyasına gelirsek blogger alt yapısında blogumda yazarlık yapıyorum. Yazının geri kalanı icin Hakkımda sayfasından devam edebilirsiniz. Bizi Facebook Twitter ve Google+ üzerinden de takip edebilirsiniz..

Hiç yorum yok: